Nasz Misja

Historia sukcesu w byciu skutecznym dla naszych klientów.
W naszych działaniach kierujemy się sukcesem naszego klienta i dzięki temu budujemy wspaniałą historię naszej Firmy. Tworząc naszą Firmę kierujemy się prostymi i przejrzystymi zasadami w doradztwie klientom.
imperial blueberry

Cztery kroki do rozpoczęcia współpracy

Doradztwo to nie sprint tylko maraton. Sprinterzy odchodzą zbyt szybko. Gorąco zapraszam do współpracy z naszą firmą. dzięki temu, że jesteśmy firmą butikową w swojej branży jesteśmy otwarci na propozycje współpracy z Twoją firmą. Dla nas ważne jest to, żeby rozmawiać na temat formy naszej współpracy a nie negocjowania z samym sobą. Co najważniejsze możesz nam zaufać bo w biznesie działamy jak "włoski krawiec"...
Radosław Szymański

Zebranie dokumentów

Na tym etapie ustalamy jakich dokumentów potrzebujemy do rozpoczęcia naszej współpracy

Umowa oraz wynagrodzenie

Nasza umowa to tylko 4 strony i jeden załącznik. Dzięki temu ustalimy szybko nasze warunki współpracy jaki zapisy w umowie

Analiza dokumentów

Analizujemy dokumenty bo chcemy poznać Twoje mocne i słabe strony oraz określamy szanse na sukces Twój i nasz

procesowanie wniosków

W tym momencie jesteśmy w swoim żywiole kiedy możemy reprezentować w Instytucjach Finansowych Twoją firmę

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Mimo założenia Imperial Blueberry w 2019 to posiany doradców zajmujących się inżynierią finansową blisko 17 lat. Pozwala to być mocno wyspecjalizowanym partnerem dla Twojego biznesu w rozmowie z Instytucjami Finansowymi.

Obsługujemy klientów indywidualnych jak i firmowych. Wielkość Twojej firmy nie przeraża nas. Obsługujemy małe i średnie firmy ale nie boimy się firm, które mają obroty roczne na poziomie kilkuset milionów.

Przed podpisaniem umowy z naszą firmą działamy  w tzw. ” kuluarach”  z Instytucjami Finansowymi po przesłaniu do nas dokumentów, o które prosimy na wstępie. Naszym działaniem nie jest zrobienie zapytań do BIKu w poszczególnych Bankach. Dzięki takim działaniom z naszej strony nie kradniemy „Twoich żyć” w BIK. Czyli nie obniżamy Twojego Scoringu.

Nasze wynagrodzenie podzielone jest na dwie składowe. Pierwsza to wynagrodzenie na tzw. „na start”. Jest to wynagrodzenie płatne w terminie 3 dni po podpisaniu umowy współpracy między naszymi firmami. Druga składowa to wynagrodzenie prowizyjne za „Sukces”.

Współpracujemy z Bankami, Funduszami Venture Capital, Funduszami Private Equity, Firmami faktoringowymi, leasingowymi, Agencjami rządowymi, Kancelariami prawnymi oraz innymi firmami.

Tak. jesteśmy agencją rekrutacyjna w ramach naszej odrębnej maki HR Booking. Zapraszamy do rozmowy na temat rekrutacji w Twojej firmie. Pamiętaj o tym, że jesteśmy firmą butikową i z procesu rekrutacji jesteśmy stworzyć coś wyjątkowego.

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami.

Kontakt do nas

Napisz, a skontaktujemy się z Tobą na bezpłatną konsultację