Nasz Zespół

To jest dla nas niesamowite przeżycie móc doradzać naszym Klientom. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Dokładamy wszelkich starań, żebyście byli zadowoleni z naszych usług by świadomie polecać nas Swoim znajomym, kontrahentom, najbliższym. Dziękujemy za uczynienie naszego doradztwa niezapomnianym.
imperial blueberry

Radosław Szymański

Radosław Szymański jest Dyrektorem Zarządzającym IMPERIAL BLUEBERRY. Ukończył kierunek Zarządzanie i Marketing na Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Jako wiodący doradca w Firmie, wykorzystuje swoje doświadczenie oraz relacje osobiste, aby być skutecznym doradcą dla wszystkich klientów. Jest utalentowanym zarządzającym, który nigdy nie przestaje dążyć do kolejnego sukcesu klientów oraz IMPERIAL BLUEBERRY.

Kamil Ziółkowski-Pac

Kamil Ziółkowski-Pac może wygląda jak żółtodziób, ale kiedy zaczyna reprezentować klienta w rozmowie z Bankami lub innymi Instytucjami Finansowymi to pokazuje wielki profesjonalizm i doświadczenie. W IMPERIAL BLUEBERRY pełni funkcję Doradcy Zarządu. Kliencie, w poszukiwaniu Finansowania, potrzebujesz takiego doradcy jak Kamil po swojej stronie.

Kontakt do nas

Napisz, a skontaktujemy się z Tobą na bezpłatną konsultację